Резултати от юбилейните турнири

news4
По случай 50-годишнината от създаването на 24-та вертолетна авиобаза във в.ф. 32040 се проведоха турнири по футбол на малки врати, тенис на маса и стрелба.

Шампион по футбол стана отборът на Щаб, служби и секции, второто място си разделиха І-ва и ІІ-ра ескадрила, а трети остана отборът на ЕОПАТ. Грамоти за голмайстори получиха ефр. ІІ-ри клас Илия Николов, ст. лейт. Борис Борисов и ст. лейт. Петър Чолаков. В турнира по тенис на маса първо място спечели ЕПОВР, второ – ЕЛТБО, а трето – ЕКИНО. В стрелбата с 9 мм ОПМ пръв стана отборът на щаба, втори – на ІІ-ра ВАЕ, а трети – на ЕЛТБО. В индивидуалното състезание най-добър резултат показа к-н Стефан Мерджанов, следван от к-н Марин Тасков, който зае второто място, и м-р Недялко Говедаров, който остана трети.